Сколько стоит поездка в UBER?

Правда ж зручно бачити розраховану вартість перед замовленням поїздки? Завдяки попередньому розрахунку вартості ви завжди знатимете, скільки коштуватиме ваша поїздка, перш ніж замовити її.

Жодних сюрпризів або складних розрахунків – просто сідайте й насолоджуйтеся поїздкою!


Як дізнатися вартість поїздки з Uber?

  1. Відкрийте свій додаток
  2. Натисніть “Куди?” і введіть адресу призначення
  3. Перевірте місце посадки
  4. Прокрутіть екран униз – і побачите список доступних варіантів поїздок
  5. Виберіть поїздку, для якої хочете розрахувати вартість, і побачите відповідну суму

 


Важливо:

Uber використовує модель динамічного ціноутворення. Отже, коли попит дуже високий, застосовується коефіцієнт множення, що підвищує тарифи в реальному часі. Розрахована вартість враховує цей фактор. Якщо динамічне ціноутворення активне в момент, коли ви перевіряєте вартість поїздки, ви побачите сповіщення над розрахованим тарифом. Натиснувши кнопку підтвердження, ви також можете отримати повідомлення, яке показує коефіцієнт множення. Наприклад, у випадку заторів ви отримаєте сповіщення про те, що вартість поїздки множиться на 1,5. Це означає, що тариф в 1,5 разу вищий за звичайний

 

Поширені запитання:

Як додаток Uber визначає попередню вартість?

Попередні тарифи визначаються з урахуванням очікуваних часу й відстані поїздки, місцевого трафіку, а також кількості пасажирів і водіїв поблизу, які в цей момент використовують додаток.

Що як я зміню місце призначення, маю кілька місць призначення або здійснюю додаткові зупинки?

Якщо вам потрібно зробити кілька зупинок або змінити місце призначення в середині поїздки, не хвилюйтеся! У такому разі кінцева вартість поїздки, що стягується, буде відрізнятися від попередньо розрахованої на початку поїздки. Радимо вказувати усі місця призначення до того, як робити замовлення поїздки.

Чому попередньо розрахована вартість моєї поїздки змінилася?

Попередньо розрахована вартість поїздки може відрізнятися від суми, яка фактично стягується, з таких причин: зміна місця призначення або посадки, зміни в маршруті.

Чи може змінитися вартість поїздки, якщо я не зміню пункт призначення?

Так, якщо ваш маршрут суттєво змінюється.

Я додав(-ла) промокод, чи буде він відображатися в попередньо розрахованому тарифі?

Так. Якщо у вас є дійсний промокод, його буде автоматично застосовано після поїздки, а попередня вартість поїздки буде показувати суму з урахуванням знижки. Дізнайтеся, як додати промокод, у нашому блозі.


Маєте запитання? Зв’яжіться з нами на сайті help.uber.com або в розділі допомоги в додатку.