Львов — это город ароматного кофе и вкусного шоколада, IT-столица Украины, в которой каждый дворик полон легенд времен Средневековья; мегаполис, который умеет оставаться уютным, сочетая в себе культуру и бизнес. Уже 23 февраля 2017 года твой UBER прибыл в волшебный город Львов.

Что может быть приятнее, чем зарабатывать в любимом городе с сервисом UBER.

В настоящее время в твоем городе доступен сервис «Uber X».
Действующие тарифы сервиса «Uber X»:
– подача автомобиля – 21,00 грн.;
– стоимость за 1 км – 5,00 грн.;
– стоимость за 1 мин – 1,20 грн.;
Итого минимальный тариф – 35 грн.
Отмена заказа (после 5 мин) – 35 грн.

Делайте определенное количество поездок за сутки и получайте бонусы от Uber. Сколько вы осуществляете поездок — столько вы получаете бонусов. Напоминаем, что условия бонусов могут меняться в течение недели, пожалуйста, следите за обновлениями на почте и в приложении.
Вы всегда можете проверить наличие доступных промоакций и бонусов, открыв раздел «Промоакции» во вкладке «Доходы» приложения для водителей. В этом разделе перечислены все акции, доступные в вашем районе.

Водитель избавит сам себя бонусов, если в аккаунте будут зафиксированы подозрительные действия, детали по этой ссылке.

зарегистрируйтесь прямо сейчас

girl
 • Январь 12, 2018

  Сколько стоит поездка в UBER?

  Правда ж зручно бачити розраховану вартість перед замовленням поїздки? Завдяки попередньому розрахунку вартості ви завжди знатимете, скільки коштуватиме ваша поїздка, перш ніж замовити її. Жодних сюрпризів або складних розрахунків – просто сідайте й насолоджуйтеся поїздкою! Як дізнатися вартість поїздки з Uber? Відкрийте свій додаток Натисніть “Куди?” і введіть адресу призначення Перевірте місце посадки Прокрутіть екран униз – і побачите список доступних варіантів поїздок Виберіть поїздку, для якої хочете розрахувати вартість, і побачите відповідну суму   Важливо: Uber використовує модель динамічного ціноутворення. Отже, коли попит дуже високий, застосовується коефіцієнт множення, що підвищує тарифи в реальному часі. Розрахована вартість враховує цей фактор. Якщо динамічне ціноутворення активне в момент, коли ви перевіряєте вартість поїздки, ви побачите сповіщення над розрахованим тарифом. Натиснувши кнопку підтвердження, […]

 • Январь 12, 2018

  Як завантажити квитанцію з додатка Uber?

  В Uber ми завжди намагаємося надавати вам найкращий сервіс, починаючи з моменту замовлення поїздки й до висадки в місці призначення. Наші тарифи прозорі, і незалежно від того, яку поїздку ви здійснюєте – робочу чи особисту – квитанція доступна відразу після завершення поїздки, і ви можете завантажити її в будь-який час. Як завантажити квитанцію з додатка Uber? Увійдіть в обліковий запис на сторінці https://riders.uber.com/trips Введіть дані для входу У розділі “Мої поїздки” виберіть поїздку, для якої хочете отримати квитанцію Натисніть кнопку “Повторно надіслати квитанцію” Готово! Квитанцію буде надіслано на вашу електронну пошту. Щоб завантажити квитанцію, потрібно додати електронну адресу в обліковий запис. Як додати електронну адресу в обліковий запис? Відкрийте МЕНЮ в лівому верхньому куті екрана в додатку Торкніться свого імені або фотографії […]

 • Ноябрь 27, 2017

  З 27 листопада змінюються тарифи на поїздки з uberX у Львові.

  З 27 листопада змінюються тарифи на поїздки з uberX у Львові. Вартість подачі збільшується до 21 грн. Відтепер, навіть найкоротша поїздка буде коштувати не менше 35 грн. При цьому Uber у Львові залишається одним із найбільш доступних та надійних способів пересування містом на авто, а отже — привабливим для пасажирів! При цьому тариф, як і раніше, розраховується за попередньою оцінкою попиту та включає пікові ціни. Виходьте на лінію просто зараз Оновлені тарифи на поїздки з uberX Ціна за посадку 21 грн Ціна за 1 кілометр 5 грн Ціна за 1 хвилину 1.2 грн Мінімальна вартість поїздки 35 грн Плата за скасування 35 грн Гарного дня та приємних поїздок Вам!

 • Сентябрь 25, 2017

  Підвищення тарифів uberX у Львові

  Підвищення тарифів uberX у Львові Uber прагне раціонально збільшувати ваші доходи у дорозі під час осінніх заторів. Саме тому тариф складається з вартості 1 км та похвилинної тарифікації. З 25 вересня ми підвищуємо тарифи на поїздки з uberX у Львові, щоб залучити більше водіїв до співпраці з Uber. Відтепер кожна хвилина у дорозі з моменту початку поїздки коштує 1.2 грн додатково до тарифікації відстані. Оновлені тарифи на поїздки з uberX Ціна за посадку 16 грн Ціна за 1 хвилину 1.2 грн Ціна за 1 кілометр 5 грн Мінімальна вартість поїздки 30 грн З початком осені місто сповільнює свій рух і середня швидкість о сьомій-восьмій годині складає 24 км/год. А отже на 1 км припадає 2:37 хвилини або 3.13 грн. Раніше […]

 • Сентябрь 21, 2017

  Действующие тарифы в г. Львов

  Действующие тарифы сервиса «Uber X»: – подача автомобиля – 16,00 грн.; – стоимость за 1 км – 5,00 грн.; – стоимость за 1 мин – 1,00 грн.;     Итого минимальный тариф – 30,00 грн. Отмена заказа (после 5 мин) – 30,00 грн.